paczkomaty 24/7

POBUDZAJĄCY ZESTAW yerba mate ENERGIA nierdzewka

POBUDZAJĄCY ZESTAW yerba mate ENERGIA nierdzewka

POBUDZAJĄCY ZESTAW yerba mate

Więcej szczegółów


49,00zł brutto


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów które doładują twój kupon rabatowy o wartość 0,40zł. Twoje punkty nagrody
MATERO 
Bardzo eleganckie naczynie do yerba mate, ręcznie zdobione; szkliwione na zewnątrz jak i wnętrze matera. Konstrukcja naczynia ( zawinięty do wnętrza brzeg tworzy rynienkę, w której znajdują się otwory, przez które woda przelewa się do suszu mate ) powoduje, że nie trzeba się zastanawiać, czy woda ma odpowiednią temperaturę i nie jest potrzebny termometr (poniżej 80 st. C - aby 'nie zepsuć' mate).
Historia naczynia jest taka: Niegdyś w Argentynie wędrowali włóczykije - jedli byle co, spali byle gdzie. Wędrowcy ci, jak wszyscy Argentyńczycy uwielbiali pić mate, niemniej ze względu na spartański styl życia, nie mogli tego celebrować. Wodę gotowali na ogniu i nie mieli czasu ani cierpliwości aby czekać aż ostygnie do właściwej temperatury. Dlatego wymyślono naczynie z 'chłodnicą'. Początkowo z drewna, teraz ze względów praktycznych i higienicznych - z ceramiki.
Przygotowanie napoju mate w naczyniu tego typu jest banalnie proste, gdyż nie trzeba usypywać tradycyjnego kopczyka z suszu, a spływająca  z rynienki woda równomiernie zaparza mate.
Matero jest wykonane z gliny, o solidnych ściankach. Pojemność to 300 ml

  YERBA MATE SELECTA 500 gramów
Yerba mate z Paragwaju. Cudowna, orzeźwiająca yerba mate z dodatkiem miętowych aromatów.
Genialnie sprawdza się po obfitych posiłkach ale również w czasie upałów, serwowana na zimno jako terere.

BOMBILLA  inox/nierdzewna
Znakomitej jakość przyrząd do komfortowego sączenia yerba mate. Długość to 19 cm, wykonana starannie; typ wiecznej bombilli - nic w niej się nie może popsuć.
Wykonana ze stali nierdzewnej, rozkręcana. Zawsze będzie wyglądała tak samo dobrze - nie pokrywa się nalotem, nie rdzewieje.
Połączenie rurki z filtrem bazuje na gwincie, zatem nie ma obawy, że za jakiś czas filtr będzie spadał z rurki.