paczkomaty 24/7

Zestaw do Yerba Mate dla Dwojga

Zestaw do Yerba Mate dla Dwojga
ZESTAW DLA DWÓCH OSÓB WSZYSTKOMAJĄCY

Więcej szczegółów


119,00zł brutto


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów które doładują twój kupon rabatowy o wartość 1,10zł. Twoje punkty nagrodyROSAMONTE Traditional  w pierwotnej wersji, czyli listki i gałązki; klasyczna i popularna w Argentynie i na świecie; susz odpowiednich rozmiarów co gwarantuje komfortowe sączenie napoju - bez zapychania bombilli.
PAJARITO  - wyśmienita, pobudzająca mate z Paragwaju. Fantastyczny, intensywny aromat!
BOMBILLA / rurka do siorbania mate
2 x bombilla  ok. 19 cm. Znakomita metalowa rurka, ergonomicznie spłaszczona przy ustniku i z filtrem rozkręcanym do czyszczenia. Ozdobę stanowią przetłoczenia na rurce.  Do zestawu szczoteczka ;)
2 x TYKWA / CALABAZA
Naczynie do yerba mate, wykonane z dorodnych owoców tykwy o grubych ściankach, barwione przy użyciu naturalnych barwników. Pojemność naczynia jest zmienna, gdyż jest to wyrób naturalny, niemniej orientacyjnie wynosi 200 - 300 ml
Zabezpieczony otwór - wirolka, pozwala na swobodne zalewanie ziela wodą; naczynie wymaga curado - wstępnej konserwacji przeprowadzanej samodzielnie, uwaga: w początkowym stadium użycia naczynka może dochodzić do samoistnego barwienia.
TERMOMETR Praktyczne akcesorium do pomiaru temperatury płynów - niezbędne do świadomego zaparzania herbaty.